TÜRKİYE'NİN SESİ RADYOSU

TEKNO VADİ

Yapım Yılı: 2023
Süre: 30'
Sunucular: Hakan TUZCU
Yapımcı: Hakan TUZCU-Murat BARAN
Program Ekibi: Hakan TUZCU- Murat BARAN
Konu:

Teknolojinin hızla ilerlediği günümüz dünyasında, inovasyon ve girişimcilik küresel rekabetin belirleyici unsurları haline geldi. Dijital dönüşümün merkezinde yer alan Teknokentler bu sürecin en canlı ve dinamik alanları olarak değerlendirilmektedir. Tekno Vadi programı ile işte bu heycan dolu dünyanın tam kalbine girerek dijital dünyanın olanakları ve ilham alma fırsatları uzman konuklar ve sektör liderlerinin katılımı ile ele alınıyor.

Başlık
TEKNO VADİ 12. BÖLÜM (Esra YAZGIÇ DEMİR Gazeteci, Yazar-Doç. Dr. Bahar KAYHAN )
0:00
0:00
TEKNO VADİ 1. BÖLÜM (NURAY BAŞAR_TABİD BAŞKANI- SERDAR ALEMDAR_ODTÜ TEKNOKENT GENEL MÜDÜRÜ)
0:00
0:00
TEKNO VADİ 2. BÖLÜM (NABAT KARAKHANOVA_DİJİTAL DÖNÜŞÜM VE İLETİŞİM UZMANI-DOÇ. DR. ÖZER ÇELİK ESKİŞEHİR TEKNOPARK NEVİSOFT BİLİŞİM CEO'SU)
0:00
0:00
TEKNO VADİ 3. BÖLÜM (HAKAN YILMAZ_SANAT TARİHÇİSİ/DİJİTAL SANATÇI-BORA GÜNGÖREN TEMPESTUSBİLİŞİM GENEL MÜDÜRÜ)
0:00
0:00
TEKNO VADİ 4. BÖLÜM (MEHMET ALİ TOMBALAK TUBİSAD YÖNETİM KURULU BAŞKANI-OĞUZ YILMAZ_LABRİS NETWORKS CYBER SECURİTY YÖNETİM KURULU ÜYESİ)
0:00
0:00
TEKNO VADİ 5. BÖLÜM (TARKAN BATGÜN – CEO-Comparisonator-ALİ GÖKHAN BELTEKİN – MİA Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı )
0:00
0:00
TEKNO VADİ 6. BÖLÜM (Prof. Dr. Alper AYTEKİN, Bartın Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Yönetim Bilişim Sistemleri Bölüm Başkanı-A. Utku ATAY – Maren Robotics/ Kurucu Ortak)
0:00
0:00
TEKNO VADİ 7. BÖLÜM (Melih AŞICI Teknoloji, Araştırma-Geliştirme, Bilim ve inovasyon Derneği Yönetim Kurulu Başkanı-Gül TERCAN Ayrotek Profesyonel Hizmetler Direktörü )
0:00
0:00
TEKNO VADİ 8. BÖLÜM (Prof. Dr. Musa Kazım ARICAN Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörü/Türkiye Yazarlar Birliği Başkanı-Nuray BAŞAR TABİD Başkanı ASO Bilgisayar Yazılım Sanayi Komite Başkanı )
0:00
0:00
TEKNO VADİ 9. BÖLÜM (Birgül ULUTAŞ Zonguldak Bülent Ecevit Üni. Doktor Öğretim Üyesi-Ümit USTA Bionay Genel Müdürü)
0:00
0:00